forever young, czyli o autorce słów kilka.


The end of the night, we should say goodbye, but we carry on
 while everyone’s gone. ~ One Direction ‘Change My Mind’


Imię: Dominika
Nazwisko: Dolecka
Pseudonim: Ellie / Dosia.
Data urodzenia: 18.09.1995
Wiek: 18 lat.
Teraz: Uczennica liceum ogólnokształcącego w Olsztynie.

Co jeszcze mogę o sobie powiedzieć? Mój wygląd nie wyróżnia się niczym szczególnym. Długie, brązowe włosy, które za nic w świecie nie chcą ze mną współpracować. Oczy mam piwne. Mój wzrost to mniej więcej 168 cm.

Większą część mojego życia zajmuje nauka. Po liceum chciałabym dostać się na kolegium językowe, znajdujące się w moim mieście. Uwielbiam język angielski i w przyszłości chciałabym mieszkać za granicą.

Wolny czas spędzam spotykając się z przyjaciółmi, czytając książki, które są całym moim życiem, a także pisząc opowiadania. To moja pasja i z dnia na dzień staram się ją rozwijać. Oprócz tego pracuję trochę na SonyVegasie, tworząc proste filmiki. Takie dodatkowe hobby.


KONTAKT:
twitter: @faiithfully
gadu: 5767641

2 komentarze:

  1. Wszystkiego Naj! :) (Ale trafiłam. xD)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hejka :D Nie spodziewałam się, że jesteś z Olsztyna... Nie, żebym i ja była, bo jednak mam do niego trochę tych kilometrów, ale urodziłam się tam i od czasu do czasu odwiedzam to miasto. Poza tym strzelam, że już zdarzyło nam się być jednocześnie w tym samym miejscu, mimo że się nie widziałyśmy :P
    Biorąc pod uwagę fakt maturalnej klasy to pierwszym moim strzałem będzie: Salon Maturzystów, który był niedawno na Kortowie, a drugim: Osiemnastka Agi, Kingi i Agi :D Tak, tak to są moje ostatnie dwa razy w Olsztynie i szczerze powiedziawszy nie wiem, czy dobrze trafiłam z tym moim strzelaniem, ale zawsze warto spróbować, co nie? Tymczasem pozdrawiam i życzę dużooo weny, bo z chęcią przeczytałabym nowy rozdział u Ciebie :D

    OdpowiedzUsuń